Formularz kontaktowy

  Formularz kontaktowy to szybka i wygodna forma uzyskania informacji. Wypełnij poniższe pola i oczekuj odpowiedzi.

  Potrzebujecie Państwo więcej informacji kontaktowych. Zapraszamy na podstronę KONTAKT.

  Pharmovit SPORT

  Pharmovit® SPORT to linia suplementów diety dedykowana osobom o wzmożonej aktywności fizycznej, dbających o kondycję i zwracających uwagę na jakość produktów. Przy opracowywaniu receptur do linii SPORT współpracowaliśmy z osobami, dla których aktywność fizyczna to nie tylko sposób na utrzymanie dobrej kondycji ciała i umysłu, ale również styl życia.

  Wszystkie produkty wchodzące w skład linii wyróżniają się:

  • czystym składem, bez syntetycznych dodatków i wypełniaczy
  • wysoką zawartością substancji czynnych
  • najlepszą jakością wysoko skoncentrowanych ekstraktów roślinnych i witamin
  • brakiem składników pochodzących od zwierząt, co czyni je odpowiednimi zarówno dla wegan jak i dla wegetarian
  • ekstrakty i witaminy zamknięte są w roślinnej kapsułce Vcaps® renomowanej firmy Lonza Corporation i zapakowane w szklane buteleczki jakości farmaceutycznej.

  „Przygodę ze sportem zacząłem w wieku 7 lat. Od tamtej pory minęło już ponad 20 lat i mimo upływu czasu sport nieprzerwanie towarzyszy mi w życiu. Z firmą Pharmovit® współpracuję trzeci rok. Od tego czasu wspólnie wykorzystujemy swoją wiedzę i dzielimy doświadczeniem. Będąc z zawodu dietetykiem i jednocześnie profesjonalnym sportowcem, moim marzeniem od zawsze było wprowadzenie na rynek linii suplementów diety przeznaczonych specjalnie dla osób aktywnych fizycznie i psychicznie. Linii, która będzie się wyróżniać najwyższą jakością surowców, najwyższą dbałością na każdym etapie produkcji, aby później przy wyborze produktu nie trzeba było wybierać pomiędzy składem a jakością suplementu. Teraz jest to możliwe, gdyż razem z Pharmovit® współtworzymy najnowszą linię sportową Pharmovit® SPORT. Produkty wchodzące w jej skład są dedykowane dla osób czynnych sportowo i zawodowo, które cenią sobie profesjonalizm i jakość.”

  Robert Bandosz - trener personalny i dietetyk, twórca autorskich szkoleń z zakresu żywienia i suplementacji w sportach wytrzymałościowych. Wielokrotny medalista biegów Runmageddon, wicemistrz Polski, a także dwukrotny mistrz Europy OCR. Zwycięzca II edycji programu NINJA Warrior.